راست – درست ثبت نام کنندگان 100 میلیون کارخانه

راست – درست: ثبت نام کنندگان 100 میلیون کارخانه ماشین خودرو بازار ایران میلیون انتقال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گواردیولا در لیست مظنونان شورش جهت استقلال‌ کاتالونیا قرار داده شد

فعالیت‌های سیاسی سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در خصوص استقلال‌طلبی ایالت کاتالونیا ممکن است او را به دردسر بیندازد.

گواردیولا در لیست مظنونان شورش جهت استقلال‌ کاتالونیا قرار داده شد

گواردیولا در لیست مظنونان شورش جهت استقلال کاتالونیا قرار گرفت

عبارات مهم : سیاسی

فعالیت های سیاسی سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در خصوص استقلال طلبی ایالت کاتالونیا ممکن است او را به دردسر بیندازد.

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، پلیس اسپانیا منشتر شدن گزارشی از شروع یک سری تحقیقات و بازجویی ها در خصوص جنبش های سیاسی اخیر در ایالت کاتالونیا جهت استقلال طلبی این ایالت و انتشار لیستی از افراد معروف مظنون به تبلیغ و فعالیت های غیرقانونی در این حوزه خبر داد که نام پپ گواردیولا، سرمربی کاتالان منچسترسیتی هم در آن قرار دارد.

گواردیولا در لیست مظنونان شورش جهت استقلال‌ کاتالونیا قرار داده شد

گواردیولا در ایامی که فعالیت های تبلیغاتی جهت همه پرسی استقلا ل ایالت کاتالونیا به اوج رسیده بود، بارها در مصاحبه هایش از مردم کاتالونیا دعوت کرد که در این همه پرسی شرکت کنند و در تاریخ ۱۱ ژوئن امسال هم بیانیه ای در موافقت با استقلال ایالت کاتالونیا انتشار داده است که همین فعالیت های باعث شده است نام او در فهرست مظنونان پلیس اسپانیا قرار بگیرد.

در گزارش پلیس اسپانیا که نشریه ناسیونال آن را منتشر کرده، آمده است: فعالیت های انجام شده است با نشانه دفاع از همه پرسی و تبلیغ یک طرفه جهت این همه پرسی بوده اند و پپ گواردیولا هم یکی از آن افرادی بود که بیانیه ای منتشر کرده است.

فعالیت‌های سیاسی سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در خصوص استقلال‌طلبی ایالت کاتالونیا ممکن است او را به دردسر بیندازد.

گواردیولا هرگز هیچ ابایی از حمایت از استقلال کاتالونیا نداشته و در هفته های اخیر به صورت علنی از این عنوان حمایت کرده هست. او دو هفته پیش در دربی منچستر نشانه ای زرد روی کاپشن خود قرار داده بود تا حمایت خود را از زندانیان سیاسی که به جرم تلاش جهت جدا کردن کاتالونیا از اسپانیا دستگیر شده است اند، نشان دهد.

واژه های کلیدی: سیاسی | بیانیه | فعالیت | استقلال | اسپانیا | گواردیولا | پپ گواردیولا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz