راست – درست ثبت نام کنندگان 100 میلیون کارخانه

راست – درست: ثبت نام کنندگان 100 میلیون کارخانه ماشین خودرو بازار ایران میلیون انتقال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با مسلمان مشکلی ندارم/ امسال عالی ترین فصل تاریخ پرسپولیس است ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنانم بابت قهرمانی تبریک می گ

با مسلمان مشکلی ندارم/ امسال عالی ترین فصل تاریخ پرسپولیس است ، برانکو

برانکو: با مسلمان مشکلی ندارم/ امسال عالی ترین فصل تاریخ پرسپولیس است

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولبیس می گوید سال ۹۷ سال افتخارات پرسپولیس است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنانم بابت قهرمانی تبریک می گویم. لیاقت آن ها از بقیه بیش تر است بابت نتیجه عالی که امسال کسب کرده اند.

با مسلمان مشکلی ندارم/ امسال عالی ترین فصل تاریخ پرسپولیس است ، برانکو

او ادامه داد: امسال عالی ترین فصل تاریخ پرسپولیس بود. از آقای گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس بابت مدیریت او و هیات مدیره که حمایت حداکثری را از تیم داشتند تقدیر می کنم و از هواداران مان که یار دوازدهم ما بودند تقدیر می کنم. هواداران ما در مشهد شخصیت قهرمانانه خود را نشان دادند. پدیده میزبانی شجاع، سرسخت و جنگنده بود ولی ما نشان دادیم عالی ترین تیم کشور عزیزمان ایران هستیم. خوشحالم که توانستیم به نشانه مان برسیم و همان طور که قبلا گفتم تبریک خاص ای جهت سید جلال دارم که توانست ششمین قهرمانی لیگ خود را به دست بیاورد و رکورددار قهرمانی در لیگ کشور عزیزمان ایران شود که این باعث می شود به خودمان افتخار کنیم. امسال سال افتخارات فراوان جهت ما خواهد بود.

او راجع به مصاحبه کریم باقری مبنی بر شکرآب بودن رابطه برانکو و محسن مسلمان و این که تلاش می کند این مساله را حل کند؟ توضیح داد: بین برانکو و مسلمان، بین برانکو و سروش رفیعی، بین برانکو و صادق محرمی و یا بین برانکو و سایر بازیکنان هرگز مشکلی نبوده و شکرآبی وجود نداشته هست. هر لحظه بازیکنانی جهت پرسپولیس بازی می کنند که من در آن لحظه فکر کنم آماده تر هستند. شاید بعضی ها با روش ما موافق نباشند ولی می توانند اعتماد کنند و قشنگی فوتبال نیز همین هست. هر کدام ما نحوه فکر خود را داریم. من هر روز با بازیکنان در تمرین هستم و تلاش می کنم چیزی که جهت تیم عالی ترین است گزینش کنم. من با هیچ بازیکنی مشکلی ندارم و فقط از آن ها می خواهم که کار کنند، بجنگند و جهت تیم تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنانم بابت قهرمانی تبریک می گ

سرمربی پرسپولیس راجع به استفاده کردن از جوانان در سه بازی آخر تیمش با توجه به قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر تصریح کرد: نشانه ما بردن بیش ترین تعداد بازی هاست. قطعا تغییراتی در ترکیب خود خواهیم داشت. آیا شما فکر می کنید که علیپور یا صادق محرمی بازیکنان مسنی هستند؟ ما تیم دوم و B نداریم و یک تیم A داریم. همه بازیکنان ما جزو یک تیم هستند و بازیکنانی در بازی های پیش رو بازی خواهند کرد که نسبت به بقیه آماده تر باشند. سیامک نعمتی ۲۳ ساله است و بشار رسن نیز ۲۱ سال دارد و بازیکنان مسنی نیستند. همه بازیکنان ما جوان هستند و هنوز کاملا پخته نشده اند و کار زیادی جهت پیشرفت دارند.

او راجع به این که با توجه به محرومیت پرسپولیس امکان دارد این تیم بازیکنانی را در نقل و انتقالات پیش رو بگیرد ولی از آن ها تا نیم فصل استفاده نکند؟ توضیح داد: ما دو بازیکن مهم خود را از دست دادیم. مهدی طارمی که دو سال عالی ترین بازیکن و آقای گل لیگ کشور عزیزمان ایران بود و سروش رفیعی که بازیکن مهمی جهت ما بود. مشکلی هم در طول فصل با مصدومیت کامیابی نیا جهت ما پیش آمد و جهت احمدزاده نیز عمل جراحی پیش آمد ولی با وجود همه این ها با قاطعیت قهرمان شدیم و توانستیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان افزایش کنیم. هم چنین توانستیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان امسال افزایش کنیم و موثرترین تیم با کم ترین گل خورده بودیم.

سرمربی کروات سرخ ها راجع به احتمال برگزاری جلسه ای با کی روش مبنی بر در اختیار گذاشتن بازیکنانش و تعامل این دو سرمربی گفت: نمی دانم. مگر مشکلی وجود دارد؟ مگر ما مشکلی داریم. اگر کسی می تواند اثبات کند که نیازی به صحبت هست، خودش برود و صحبت کند. من مشکلی نمی بینم و مشکلی با کسی ندارم. بازیکنانی که سرمربی تیم ملی دعوت کرد به اردوی این تیم رفتند. مگر ما تا حالا مشکلی ایجاد کرده ایم؟

با مسلمان مشکلی ندارم/ امسال عالی ترین فصل تاریخ پرسپولیس است ، برانکو

او اضافه کرد: من بازی هایی که در تاریخچه برنامه لیگ که در ابتدا گفته شده است بود را می دانم و از سایر بازی ها و برنامه ها خبر ندارم. یک برنامه خاص و اضافی در برنامه تیم ملی آمده بود که محوریت آن ریکاوری بازیکنان ملی پوش بود که بازیکنانم در آن برنامه نیز حاضر شدند و مشکلی نبود. آیا تا به حال ما مشکلی ایجاد کرده ایم؟

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی راجع به علت موفقیت این تیم با وی در سه سال اخیر گفت: قبل از هر چیز کیفیت بازیکنانی بود که گزینش کرده ایم و هم چنین دوستی آن ها و جو خوبی که بین آن ها برقرار بود و هم چنین قدرت کلوب که در وقت طاهری و اکنون گرشاسبی اهدافی معین شده است بود که همه در جهت آن تلاش می کردند. استمرار در کار تخصصی، دیگر علت موفقیت تیم بود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنانم بابت قهرمانی تبریک می گ

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | برنامه | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz