راست – درست ثبت نام کنندگان 100 میلیون کارخانه

راست – درست: ثبت نام کنندگان 100 میلیون کارخانه ماشین خودرو بازار ایران میلیون انتقال

گت بلاگز اخبار اجتماعی یکی از شاخصه‌های اعتدال به زحمت نینداختن مردم است / محسن هاشمی

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم آیا که همه پرسشها را با روش اعتدالی بهتر می توا

یکی از شاخصه‌های اعتدال به زحمت نینداختن مردم است / محسن هاشمی

محسن هاشمی: یکی از شاخصه های اعتدال به زحمت نینداختن مردم است

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم آیا که همه پرسشها را با روش اعتدالی بهتر می توان حل کرد و مانع گسیختگی وحدت مردم هم شد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی رفسنجانی طی سخنانی در مراسم گرامیداشت نیمه شعبان و شهید مطهری که به همت انجمن اندیشه و قلم در منزل موزه این شهید برگزار شد، با اشاره به یاد شهیدان مطهری، بهشتی، باهنر و مرحوم هاشمی رفسنجانی و موسوی اردبیلی و نیز آیت الله خامنه ای به عنوان شخصیتهای طراز اول انقلاب گفت: شهید مطهری را می توان به عنوان نظریه پرداز انقلاب اسلامی مطرح کرد. آیا که او تمام عمرش را گذاشت تا انقلاب اسلامی منحرف نشود و به همین علت از سوی یک گروه انحرافی ترور شد.

یکی از شاخصه‌های اعتدال به زحمت نینداختن مردم است / محسن هاشمی

وی افزود: انتشار افکار کافی نیست، بلکه باید فضایی جهت نقد ایجاد کرد و اگر بخواهیم افکار کسی را ترویج کنیم، عالی ترین راه آن است که اجازه دهیم افکارش به نقد گذاشته شود. این کاری است که علمای ما هم در حوزه انجام می دهند.

هاشمی رفسنجانی با مهم خواندن جلوگیری از انحراف در اهداف انقلاب اسلامی گفت: طبق اندیشه آیت الله هاشمی رفسنجانی، کشور عزیزمان ایران آباد و آزاد با اعتدال شکل می گیرد و یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم آیا که همه پرسشها را با روش اعتدالی بهتر می توان حل کرد و مانع گسیختگی وحدت مردم هم شد.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم آیا که همه پرسشها را با روش اعتدالی بهتر می توا

وی در آخر از زحمات علی مطهری و خانواده استاد مطهری در نشر آثار این شهید تقدیر کرد و گفت: این خانواده پای انقلاب ایستاده است و جا دارد که همه ما از آنان قدردانی کنند.

در این نشست، علی مطهری، محسن هاشمی و معاون فرهنگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و مدیرعامل انجمن اندیشه وقلم از سروش محلاتی به عنوان مطهری پژوه برگزیده در روز معلم تقدیر کردند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انقلاب | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz